Kalendarium
KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH
W ROKU 2018
GIMNASTYKA SPORTOWA KOBIET
KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH
W ROKU 2018
GIMNASTYKA SPORTOWA MĘŻCZYZN

1. Puchar Polski Juiorek-
    13 - 15.04.2018 Kraków (jun., jun. mł)

2. Eliminacje do Ogólnopolskiej 
    Olimpiady Młodzieży
 -
    27 - 28.04.2018 Nysa (junior młodszy)

3. Puchar Polski Juniorek
    18 - 19.05.2018 Zabrze

4. Puchar Polski Juniorek
    25 -26.05.2018 Kraków

5. OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA 
    MŁODZIEŻY

    31.05 - 03.06.2018 Zabrze (jun.mł)
    tylko zakwalifikowane zawodniczki

6.  Międzywojewódzkie Mistrzostwa
     Młodziczek  - 
     08 -10.06.2018 Kraków (młodzik)

7. Indywidulne Mistrzostwa Polski-
     
28.06 -01.07.2018 Gdańsk (junior)

8. Zgrupowanie ogólnorozwojowe
    druga połowa sierpnia 2018 

9. Puchar Polski Juniorek -
    
12 -14.10.2018 Kraków

10. Mała Olimpiada 2018 - 
    19 - 21.10.2018 Szczecin (tylko zakwalifikowane zawodniczki) 

11. Drużynowe Mistrzostwa Polski              kl.II  (juinor młdoszy) 
        20 -21.10.2017 Zabrze

12. Drużynowe Mistrzostwa Polski kl. I, III (juinor młdoszy) 
        26 -27.10.2018 Zabrze

13. Drużynowy Puchar Polski -
      23 -24.11.2018 Nysa (młodzik)

14. XXX Zawody gimnastyczne
      „Mikołajki 2018” -
       
30.11 -01.12.2018
       lub 07 -08.12.2018 Łódź 

15. Barbórka Cup (junior)-
       07 -09.12.2018  Zabrze
 
1I edycja Pucharu Polski (junior)
    06 - 08.04.2018 Bydgoszcz

2. Eliminacje do Ogólnopolskiej 
    Olimpiady Młodzieży
 -
    13 -15.04.2018 Nysa (junior młodszy)

3. Puchar Polski Juniorów
    25 -27.05.2018 Nysa

4. OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA 
    MŁODZIEŻY

    31.05 - 03.06.2018 Zabrze (jun.mł)
    tylko zakwalifikowani zawodnicy

5. Indywidulne Mistrzostwa Polski-
     
28.06 -01.07.2018 Gdańsk (junior

6.  Międzywojewódzkie Mistrzostwa
     Młodzików  - 
     czerwiec Kraków

7. Zgrupowanie ogólnorozwojowe
   
druga połowa sierpnia 2018 

8. Mała Olimpiada 2018 - 
    19 - 21.10.2018 Szczecin (tylko zakwalifikowani zawodnicy)  

9. Turniej Gimnastyczny o Puchar Leszka Blanika
 
     pażdziernik (j.młodszy, junior)

10. III edycja Pucharu Polski -
     09 -11.11.2018  Bydgoszcz

11. Barbórka Cup (junior)-
       24 -26.11.2018  Zabrze

12. XXX Zawody gimnastyczne 
      „Mikołajki 2018” -
       
30.11 -01.12.2018
       lub 07 -08.12.2018 Łódź 


Nasza Szkoła... 
Kalendarium...
Nasi Sponsorzy...



mini galeria






 
Copyright (c)2012 Uczniowski Klub Sportowy "SP7" Łódź
Poniedziałek, 18 Czerwiec 2018r.        Użytkownicy Online: 1