Kadra
 Agnieszka Rembowska

Agnieszka Rembowska jest nauczycielem dyplomowanym  Szkoły Podstawowej nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi, w której prowadzi nabór oraz zajęcia blokowe z gimnastyki sportowej dziewcząt.
Od najmłodszych lat związana z gimnastyką sportową, trenowała w KS "Tęcza" zdobywając medalowe miejsca podczas zawodów ogólnopolskich ( Mistrzostwa Poslki) i międzynardoowych. Osiągnieta klasa I sportowa.
W czerwcu 2000 roku ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Pedagogika o specjalności Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne. Posiada licencje instruktorksą areobiku oraz pływania.
W roku 2003 ukończyła studia podyplomowe uzyskując tytuł „Menedżera Sportu”. Celem podwyższenia swoich kwalifikacji w roku 2005 uzyskała tytuł Trenera II klasy na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Posiada również licencje sędziowską wydaną przez Polski Związek Gimnastyczny. Aktywnie współpracowała z Klubem Sportowym „Tęcza” potem Uczniowskim Klubem Sportowym „Siódemka” prowadząc zajęcia z gimnastyki sportowej. Jest członkiem założycielem Uczniowskiego Klubu Sportowego „SP7” działającego przy szkole.
Od 2006 roku pełniła funkcje sekretarza, w roku 2009 podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo - Wyborczego została wybrana na stanowisko Prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego "SP7". W Klubie prowadzi szkolenie z gimnastyki sportowej dla dzieci uzdolnionej sportowo oraz przygotowuje ich do zawodów okręgowych, ogólnopolskich i międzynarodowych.
W roku 2011 została trenerem koordynatorem Kadry Wojewódzkiej Młodziczek. Od 2012 roku jest równiez trenerem koordynatorem Kadry Wojewódzkiej Juniorek.
Wychowawca placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży.
Na bieżąco doskonali swój warsztat pracy pod względem merytorycznym iprakrtycznym.
 
 Joanna Micielska

Nauczyciel kontraktowy gimnastyki sportowej w Szkole Podstawowej Nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi. Od 2007 absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, Wydziału Nauk o Wychowaniu o specjalności Pedagogika, kierunek Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne. Instruktor gimnastyki sportowej, sekretarz Uczniowskiego Klubu Sportowego „SP 7” Łódź. Sędzia okręgowy Polskiego Związku Gimnastycznego, Zawodniczka gimnastyki sportowej KS „Tęcza” Łódź, uczestniczka i finalistka Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej, osiągnięta I klasa sportowa. Wychowawca placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Na bieżąco doskonali swój warsztat pracy pod względem merytorycznym i prakrtycznym.

   
 
 Klaudia Woźniak

*Tytuł magistra wychowania fizycznego. Absolwentka Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego im Józefa Piłsudzkiego.
*Od najmłodszych lat związana z gimnastyką sportową, która z biegiem lat stała się jej największą pasją.
Wielokrotna uczestniczka Mistrzostw Polski i Mistrzyni woj.Łódzkiego.
Zawodniczka RKS Łódź specjalizująca się w biegach na dystansie 400 m, 400 m p.pł
Trenerka II kl gimnastyki sportowej
Licencja sędziowska PZG
Instruktorka kulturystyki i trójboju siłowego
 Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością Aerobik - Open Mind
Health & Fitness Idea, uczestniczka warsztatów Reebok University
Poland oraz wielu szkoleń i konwencji.
Instruktorka gimnastyki kompensacyjno - korekcyjnej
Wychowawca placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży.
W kręgu jej zainteresowań znalazła się jazda konna, windsurfing,
narciarstwo zjazdowe jak również literatura i dietetyka.
Na bieżąco doskonali swój warsztat pracy pod względem merytorycznym i prakrtycznym.
Od roku 2015 nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi.
 

 
 Tomasz Rembowski

Nauczyciel mianowany w Szkole Podstawowej nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi.
W czerwcu 2003 roku ukończył studia wyższe na Uniwersytecie Łódzkim na wydziale Nauk o Wychowaniu - kierunek Pedagogika o specjalności Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne. W roku 2003 ukończył kurs na instruktora gimnastyki sportowej. W celu podwyższenia kwalifikacji w roku 2008 uzyskał tytuł Trenera II klasy na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Posiada również licencję sędziego związkowego Polskiego Związku Gimnastycznego. Od 2003 roku pracuje aktywnie z dziećmi i młodzieżą.
Od 2006 roku pełni funkcje w zarządzie UKS „SP7” Łódź. W Klubie prowadzi szkolenie z gimnastyki sportowej dla dzieci uzdolnionych sportowo oraz przygotowuje dzieci i młodzież do zawodów okręgowych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Od 2010 roku pełni funkcję trenera koordynatora Kadry Wojewódzkiej Młodzików. W 2011 objął także funkcję trenera koordynatora Kadry Wojewódzkiej Juniorów gimnastyki sportowej.
Na bieżąco doskonali swój warsztat pracy pod względem merytorycznym i
prakrtycznym.

  
 Andrzej Gawryluk

opis: 
 Jacek Włuka

Tytuł magistra Wychowania fizycznego, absolwent AWFiS Gdańsk. Trener kl II gimnastyki sportowej i lekkiej atletyki. Instruktor pływania, masażysta. Wielokrotny mistrz polski w gimnastyce sportowej i skoku o tyczce. Członek Kadry Narodowej.
Nauczyciel kontraktowy w Szkole Podstawowej nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi oraz trener w UKS SP7 Łódź, wychowawca wielu podopiecznych, wielokrotnych mistrzów Polski w gimnastyce sportowej kl. mlodzieżowej i trzeciej.
Na bieżąco doskonali swój warsztat pracy pod względem merytorycznym i
prakrtycznym.

 

 Adam Kacprzak

opis: 

 Klaudia Kołodziejska

opis:
Nasza Szkoła... 
Kalendarium...
Nasi Sponsorzy...mini galeria


 
Copyright (c)2012 Uczniowski Klub Sportowy "SP7" Łódź
Niedziela, 16 Czerwiec 2024r.        Użytkownicy Online: 1