Archiwum 2013 r.


 
  21-12-2013
 

Wszelkiej pomyślności, szczęścia, zdrowia i radości z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2014!!!

Życzy Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego „SP7” w Łodzi.


   
 

 


 "Mikołajki 2013"
  10-12-2013
  XXV Zawody w Gimnastyce Sportowej Dziewczat i Chłopców "Mikołajki 2013"
   
 

XXV ZAWODY W GIMNASTYCE SPORTOWEJ

„MIKOŁAJKI 2013”

Łódź, dn. 7.12.2013 r.

   7 grudnia 2013 roku w hali MOSiR przy ul. Karpackiej 61 odbyły się zawody gimnastyczne dziewcząt i chłopców zorganizowane z okazji Mikołajek. Honorowy patronat nad zawodami objęła Prezydent Miasta Łodzi Pani Hanna Zdanowska. Natomiast patronem medialnym byli RADIO ZET GOLD oraz TVP 3.

    Zawody rozpoczęły się od pięknego zaśpiewania przez dzieci hymnu państwowego i szkolnego. Po hymnie Zofia Jóźwiak i Michał Sidwa dczytali słowa ślubowania dla klasy I. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonała Pani Agnieszka Rembowska Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „SP7”, która uroczyście przywitała przybyłych gości: przedstawiciela Łódzkiego Kuratorium Oświaty panią Małgorzatę Kopkę - starszego wizytatora Kuratorium Oświaty w Łodzi, przedstawiciela władz samorządowych z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Łodzi panią Joannę Pernak – inspektora oddziału szkół podstawowych i gimnazjów. przedstawiciela Urzędu Miasta Łodzi pana Jacka Wolskiego, który odczytał list od Wiceprezydenta Miasta Łodzi pana Krzysztofa Piątkowskiego oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 im. Orląt Lwowskich pana Jarosława Krajewskiego. Prezes UKS „SP7” przywitała również wszystkich uczestników zawodów, wychowawców, rodziców oraz kibiców zebranych na widowni.

        Całość imprezy rozpoczęła się występem najmłodszych uczestników zawodów. W tym roku klasa I dziewcząt i chłopców pokazała swoje umiejętności gimnastyczne na ćwiczeniach wolnych. Dzieci wykonały mini-układ składający się z podstawowych elementów akrobatyczno – zwinnościowych, których nauczyli się przez kilka miesięcy szkolenia.   Pokaz został przygotowany przez trenerów prowadzących Agnieszkę Rembowską i Jacka Włukę.

        Po występie pierwszaczków przyszła kolei na pokaz dzieci 
z klasy c (klasy taneczne), które pięknie wykonały dwa tańce przygotowane przez p. Michała Lotkę.

         Po pokazach rozpoczęły się zawody I rzutu, w, którym brały udział dziewczęta i chłopcy z klas II szkolnej , chłopcy z klasy III szkolnej, dziewczęta i chłopcy z klasy III, II i I sportowej. 
W II rzucie o najwyższe miejsca na podium walczyli z zawodnicy 
 i zawodniczki z klasy młodzieżowej z UKS „Orzeł Biały” Piekary Śląskie, Korona Kraków, UKS „SP7” Łódź. Dla nich, zawody były sprawdzianem nabytych umiejętności gimnastycznych na poszczególnych przyrządach.

W poszczególnych kategoriach wiekowych wśród dziewcząt zwyciężyły:

I RZUT

Klasa II szkolna

I m. Weronika Cieślak,

II m. zajęła Marika Kubik,

III m. zdobyła Kaja Peska

Klasa  III  sportowa

 I m. zdobyła Zofia Jóźwiak,

II m. Malwina Plak,

III m. Maja Śmiałkowska

Klasa  II  sportowa

 I m. zdobyła Nikola Pisarek

II m. Izabella Malczewska,

Klasa  I  sportowa

 I m. zdobyła Adrianna Sypka.

 
W poszczególnych kategoriach wiekowych wśród chłopców zwyciężyli:

Klasa II szkolna- czwórbój

 I m. Dawid Polewczyk ,

II m. Kacper Berenc,

III m. Damian Feter

Klasa III szkolna- czwórbój

 I m. Filip Jakubczyk

II m. Sebastian Bittner,

III m. Tymon Cendrowski

Klasa III sportowa

 I m. Włodarczyk Marcin Korona Kraków

II m. Eryk Wyrostek UKS “SP7” Łódź 

III m. Otręba Jakub Korona Kraków

Klasa II sportowa

 I m. Łukasz Wodziński

II m. Michał Sidwa 

 

II RZUT

Klasie młodzieżowej OPEN dziewcząt;

I m.  Klaudia Słonka  Korona Kraków

II m.  Oliwia Malinowska UKS „SP7” Łódź

II m. Brygida Urbańska Korona Kraków

 

Klasie młodzieżowej OPEN chłopców:

I m.  Maksymilian Rój Korona Kraków

II m.  Kurowski Jakub MKS Kusy Szczecin

III m. Kwiatkowski Michał MKS Kusy Szczecin

 
WSZYSTKIE WYNIKI.....

   Sklep gimnastyczny „IN MOTION” zasponsorował nagrody dla zawodników i zawodniczek z klasy młodzieżowej OPEN za najwyższą notę podczas zawodów: wśród dziewcząt wygrała Martyna Kopczyńska z UKS „SP7” Łódź – uzyskując najwyższą notę na równoważni; wśród chłopców najwyższą notę na grzybku uzyskałMaksymilian Rój z Korony Kraków.

Organizatorami imprezy mikołajkowej byli trenerzy Uczniowskiego Klub Sportowego „SP7”, którzy poprzez swoje działania starają się promować i rozpowszechniać gimnastykę sportowa wśród dzieci i młodzieży w środowisku lokalnym.

 

ZARZĄD UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO „SP7” PRAGNIE PODZIĘKOWAĆ ZA POMOC I ZAANGAŻOWANIE PODCZAS ORGANIZACJI ZAWODÓW:

RADIO ZET GOLD,

ŁÓDZKIEJ FEDERACJI SPORTU,

WYDZIAŁOWI SPORTU URZĘDU MIASTA ŁODZI,

SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 im. Orląt Lwowskich,

FIRMIE „KOLOR DRUK”,

„IN-MOTION” sklep gimnastyczny,

rodzicom za przygotowanie wspaniałego poczęstunku

oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do lepszej organizacji zawodów.
 


 


ŻYCZYMY WSZYSTKIM

WESOŁYCH I SPOKOJNYCH

ŚWIĄT BOŻONARODZENIOWYCH.
 "Mikołajki 2013"
  30-11-2013
  XXV Zawody w Gimnastyce Sportowej Dziewczat i Chłopców "Mikołajki 2013"
   
 

Prezydent Miasta Łodzi pani Hanna Zdanowska objęła honorowym patronatem XXV Zawody w Gimnastyce Sportowej Dziewczat i Chłopców "Mikołajki 2013 ", które odbędą się 7 grudnia 2013 roku, życząc pomyślności w realizacji przedsięwzięcia. Patronem medialnym będzie Radio Zet Gold oraz Telewizja Polska program 3.

07 grudnia 2013

ZAPRASZAMY !!!

  Drużynowy Puchar Polski w klasie młodzieżowej
  25-11-2013
  BEZ ŻADNEGO UPADKU...
   
 

W dniach 22 - 23.11.2013 roku w Nysie odbyły się zawody dla najmłodszych zawodniczek gimnastyki sportowej - Drużynowy Puchar Polski w klasie młodzieżowej. Naszą drużynę reprezentowały: Oliwia Malinowska, Martyna Kopczyńska, Zuzanna Zielonka, Oliwia Woźniak, Marysia Weder, Zuzanna Rembowska (PK).

W zawodach brało udział 16 drużyn: z Wisły Kraków, Korony Kraków, NTG Nysa, MKS Kusy Szczecin, UKS  SMS Olsztyn, Pałac Młodzieży Katowice, UKS "SP7" Łódź.

Nasze dziewczęta wystartowały bardzo ładnie zajmując 8 miejsce.

Zawody rozegrane zostały w hali sportowej Nyskiego Towarzystwa Gimnastycznego.

wyniki końcowe......pdf 

   INFORMACJA !!!
  14-11-2013
  Nowa informacja
   
 

Drodzy rodzice zawodników/czek Uczniowskiego Klubu Sportowego „SP7”, jest możliwość opłacania składek członkowskich przelewem na numer konta 08 1560 0013 2026 0026 9566 1001  do 10-go każdego miesiąca.

Prosimy pamiętać, aby wpisywać za kogo państwo wpłacacie i za które miesiące. 

 PODZĘKOWANIA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
  30-10-2013
  Podziękowania Marszałka Województwa Łódzkiego
   
 

W dniu 7 listopada 2013 roku podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego Delegatów Łódzkiej Federacji Sportu odbyło sie podsumowanie XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Łodzkie 2013. W imieniu Marszałka Województwa Łódzkiego pan Dariusz Klimczak przewodniczący - Członek Zarządu Województwa Łódzkiego, dziękował poszczególnym osobom, które przyczyniły sie sprawnej organizacji XIX Ogólnopolsiej Olimpiady Młodzieży Łodzkie 2013.

 "MAŁA OLIMPIADA 2013"
  10-11-2013
  "Mała Olimpiada 2013"
   
 

 W dniach 26-27.10.2013 najlepsze zawodniczki i zawodnicy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w gimnastyce sportowej dziewcząt i chłopców oraz artystycznej wzięli udział w ogólnopolskich zawodach "MAŁA OLIMPIADA 2013". Wśród gimnastyczek artystycznych na najwyższym stopniu podium w wieloboju stanęła Natalia Polaczek (SGA Bielsko-Biała). Pierwsze miejsce w wieloboju dziewcząt zajęła Julia Mikulska (KS Iska Zabrze). Wśród chłopców najwyżej sklasyfikowany został Oskar Jankowski (Zawisza Bydgoszcz).

Reprezentanci naszego Klubu w gimnastyce sportowej Oliwia Malinowska oraz Michał Fortuna, wywalczyli 28 miejsce wśród dziewcząt i 28 miejsce wśród chłopców.

 TURNIEJ MŁODOŚCI
  22-10-2013
  TURNIEJ MŁODOŚCI
   
 

19 października w Zabrzu odbył się Puchar Wiceprezesa PZG, czyli Kontrolne Kadry Juniorek w gimnastyce sportowej kobiet. W tym samym czasie odbył się Turniej Młodości, w którym wystąpiły 33 zawodniczki III klasy i 19 zawodniczek  II klasy sportowej z całej Polski. Zawodniczki z naszego klubu zaprezentowały  swoje umiejętności gimnastyczne na bardzo dobrym poziomie.

W klasie III sportowej wystąpiły:

  • Malwina Plak - IX miejsce 
  • Zofia Jóźwiak - XI miejsce
  • Maja Śmiałkowska - XVIII miejsce 
  • Oliwia Kamer - XX miejsce 

W klasie II sportowej wystąpiły:

  • Izabela Malczewska - IX miejsce
  • Nikola Pisarek - X miejsce

BRAWO !!!ROZPOCZĄŁ SIĘ SEZON STARTÓW JESIENNYCH
  06-10-2013
  Turniej Międzynarodowy o Puchar Leszka Blanika
   
  Podczas Turnieju Międzynarodowego o Puchar Leszka Blanika w Radlinie, który odbył się 5.10.2013 r. nasi zawodnicy pokazali, że są bardzo dobrze przygotowani do tego sezonu. Wielobój gimnastyczny chłopców odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: kategoria I (1995 – 1999 ) – 12 zawodników oraz kategoria II (2000 i młodsi) – 15 zawodników.
 W kategorii I zwyciężył Soloviev Svjatoslav z SK Hardaćany Praha, nasz zawodnik Łukasz Wodziński zajął X miejsce.
 W kategorii II mistrzem okazał się Wroński Filip z NTG Nysa, Wyrostek Eryk wywalczył IV miejsce przegrywając tylko 0,1 z zawodnikiem z trzeciego miejsca; Sidwa Michał zajął VI miejsce a najmłodszy zawodnik naszej ekipy Michał Bober uplasował się na VIII miejscu.
 Mistrzem w finale na skoku w młodszej kategorii wiekowej okazał się …. Eryk Wyrostek !!!

GRATULACJE !!!

LESZEK BLANIK – polski gimnastyk sportowy, mistrz olimpijski, mistrz świata i mistrz Europy. W trakcie kariery sportowej trenował w Klubie Gimnastycznym Radlin (do 1997), następnie w gdańskim AZS AWF. Jest zdobywcą dwóch medali olimpijskich w konkurencji finału na skoku. W 2000 podczas Igrzysk Olimpijskich w Sydney wywalczył brązowy medal. W roku 2008 w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Pekinie zdobył złoty medal. Jest również pierwszym polskim sportowcem, którego nazwiskiem nazwano element gimnastyczny. Zapisany pod numerem 332 przez Międzynarodową Federację Gimnastyczną skok-przerzut (podwójne salto w przód w pozycji łamanej) otrzymał nazwę „blanik”.W skoku zdobył także trzy medale mistrzostw świata i trzy medale mistrzostw Europy, a także srebrny medal Igrzysk Dobrej Woli w 2001 roku.

 WIZYTA ZAWODNICZEK Z MALTY
  23-09-2013
  WIZYTA ZAWODNICZEK Z MALTY
   
  W dniach 11 – 18 września mieliśmy przyjemność gościć grupę zawodniczek z Malty, który spędziły niesamowity tydzień w Łodzi na obozie sportowym. Grupa liczyła 15 zawodniczek w wieku od 12 do 18 lat oraz trzech trenerów. Dziewczęta, na co dzień trenują w Malta Gymnastics Club (ISC).

Pod opieka naszego zawodnika Macieja Jakubowskiego, który pełnił rolę opiekuna i tłumacza grupa mogła zobaczyć Manufakturę, przespacerować się ulicą Piotrkowską, spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej oraz w Parku Linowym w Zgierzu. Grupa zwiedziła również Warszawę.

Ponieważ na Malcie nigdy nie ma zimy (nie ma śniegu) dziewczęta bardzo chciały spróbować jazdy na łyżwach. Po sobotnim treningu zawodniczki wybrały się na lodowisko. Było dużo śmiechu i frajdy i .......upadków.

Wspólne treningi gimnastyczne na sali zawiązały więzi pomiędzy dziewczętami z naszego Klubu a dziewczętami z Malty. Bariera językowa nie stanowiła problemu. Wspólne treningi przyczyniły się również do wymiany doświadczeń pomiędzy trenerami.

Mamy nadzieję, że nie będzie to nasze ostatnie spotkanie z grupą maltańskich zawodniczek.

 LETNI OBÓZ W JASTROWIU
  03-09-2013
 

Sprawozdanie z obozu w Jastrowiu.

   
 

19 sierpnia o godzinie 7.00 rano spod hali przy ulicy Karpackiej 61 na obóz sportowy wyjechali gimnastycy i gimnastyczki, którzy na co dzień są uczniami Szkoły Podstawowej nr 7 im. Orląt Lwowskich, Gimnazjum nr 41 oraz Gimnazjum nr 37.

W ośrodku „Leśna Chata” meldujemy się po 6 godzinach podróży. Ośrodek jest zlokalizowany w pięknych lasach nad spokojnym i czystym jeziorem Leśnym w okolicy Jastrowia w Dolinie Gwdy. To doskonałe miejsce na obozy a położenie topograficzne gwarantują aktywny wypoczynek.

Po obiedzie udajemy się na pierwszy spacer. Na przetarcie wybraliśmy się marszem malowniczym szlakiem dookoła jeziora. Celem pierwszej wycieczki oprócz poprawy wytrzymałości było zapoznanie sportowców z terenem, na których przyszło nam trenować w kolejnych dniach oraz z zasadami panującymi na obozie.

 Aby przyspieszyć metabolizm oraz zwiększyć wydzielanie hormonów szczęścia każdy dzień rozpoczynaliśmy rozruchem porannym. W trakcie trwania obozu na terenie ośrodka (sale) oraz poza nim organizowane były różnego rodzaju zajęcia sportowe, które kształtowały wytrzymałość (Mała Zabawa Biegowa, Duża Zabawa Biegowa), szybkość, zwinność, siłę ogólną oraz gibkość. Celem zajęć było podniesienie na wyższy poziom ogólnej sprawności fizycznej oraz motorycznej.

Ukojeniem dla zmęczonych nóg dzielnych obozowiczów były kąpiele w jeziorze oraz wycieczka do Aqua Parku w Pile. Ponadto dzieci uczestniczyły w zajęciach rekreacyjnych i kulturalnych takich jak: zabawy taneczne, grach i zabawach ruchowych, które cieszyły się dużym powodzeniem i zainteresowaniem.

Dzieciom, którzy byli po raz pierwszy na obozie sportowym starsze koleżanki i koledzy wraz z opiekunami zorganizowali chrzest. Obozowicze po wypowiedzeniu przysięgi pokonywali z przewodnikiem tor przeszkód, następnie odpowiadali na wylosowane pytania a na koniec wszystkie dzieciaki wykąpały się w jeziorze.

Dużą atrakcją okazała się wycieczka do Szymborka gdzie sportowcy mogli zmierzyć się ze swoją siłą i lękiem podczas pokonywania przeszkód w Parku Linowym. Razem z przewodniczką zobaczylismy tam również Domek do Góry Nogami, Dom Sybiraka, najdłuższą deskę na świecie, największy fortepian na świecie. Weszliśmy również do bunkra gdzie mogliśmy usłyszeć odgłosy wojny.

 Na zakończenie obozu każdy otrzymał pamiątkową książkę, a dla zwycięzców trwającego w trakcie obozu konkursu czystości zostały wręczone nagrody.

Postawione cele obozu zostały osiągnięte a program zrealizowany. Mamy nadzieje, że praca treningowa wykonana podczas zgrupowania zaowocuje sukcesami w rywalizacji w nadchodzącym sezonie.

Nad bezpieczeństwem i atrakcyjnością wyjazdu czuwali opiekunowie w składzie: Agnieszka Rembowska, Klaudia Woźniak, Tomasz Rembowski, Jacek Włuka.

 

  BADANIA LEKARSKIE
  03-09-2013
  Rodzice zawodników/czek z klasy I b
   
 

Rodzice zawodników/czek z klasy I b zobowiazani są do dostarczenia trenerom prowadzącym badania lekarskie (lekarz sportowy) o przeciwwskazaniach do uprawiania gimnastyki sportowej. Badania prosimy przynosić do końca września 2013 roku.

Centralny Szpital Kliniczny
Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Centrum Medycyny Sportowej
90-647 Łódź, Plac Hallera 1
tel. 639-32-15

NZOZ "Darmed" sp. z o.o.
93-323 Łódź ul Skupiona 1
tel. 645-36-80

Medycyna Sportowa "Twoje Zdrowie"
92-116 Łódź, ul. Giewont 103
tel. 42 250-70-55
msportowa@gmail.comWitamy wszystkich po wakacjach w nowym roku szkolnym 2013/2014
  02-09-2013
  witamy wszystkich po wakacjach w nowym roku szkolnym 2013/2014
   
  KOCHANY RODZICU !!!

Pomóż odnieść sukces swojemu dziecku !!!


Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi
wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym „SP7”
PROWADZI NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ 
O PROFILU GIMNASTYKA SPORTOWA 
Zajęcia odbywają się na sali MOSiR-u przy ul. Karpackiej 61
wtorek i czwartek o godzina 16.30

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE SZEŚCIOLATKI


Sport daje młodzieży możliwość fizycznego i psychicznego rozwoju, zagospodarowania czasu wolnego, wyrabia cechy wolicjonalne, dyscyplinę i obowiązkowość. Zasługuje na wsparcie poprzez kształtowanie niezbędnych cech w dorosłym życiu każdego człowieka.

Nasze zajęcia to antidotum na różnego rodzaju patologie społeczne tj. narkomania, alkoholizm i przestępczość wśród dzieci i młodzieży.
Nasze zajęcia kształtują charakter, wrażliwość i inteligencję emocjonalną dziecka,
Nasze zajęcia prowadzą do zapobiegania wad postawy i poprawiają sprawność fizyczną dzieci, są szansą rozwoju dla waszego syna / córki oraz tworzą metodę na zdrowy, sportowy tryb życia.

ZAPEWNIAMY:
prowadzenie zajęć przez kwalifikowanych trenerów gimnastyki,
zajęcia prowadzone na specjalistycznej sali do uprawiania gimnastyki sportowej kobiet i mężczyzn,
naukę podstawowych elementów gimnastyki,
dzieciom z uzdolnieniami sportowymi dajemy możliwość rozszerzenia oferty szkoleniowej poprzez udział w zajęciach klubowych.

Adres siedziby Klubu:
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich
95-535 Łódź ul. Wiosenna 1
tel. 042-684-19-76 
www.ukssp7lodz.pl  


FINAŁ OOM 2013
  12-07-2013
  Finał XIX. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich- Łódzkie 2013 dla gimnastyki sportowej
   
  W Finale XIX. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich- Łódzkie 2013 dla gimnastyki sportowej wygrało województwo śląskie gromadząc 209 punktów Systemu Sportu Młodzieżowego. W klasyfikacji klubowej pierwsze miejsce zajął klub MKS Gdańsk zdobywając rekordową ilość 139 punktów.
W konkurencji wieloboju dziewcząt zwyciężyły: Patrycja Dronia (MKS PM Katowice)
w klasie II oraz Jadwiga Onuszko (TS Wisła Kraków) w kl.III.
W wieloboju chłopców złoto zdobyli: Dominik Górski (MKS Gdańsk) w kl. II oraz Filip Wroński (NTG Nysa) w kl. III.
Gratulujemy łódzkim zawodniczkom zawodnikom, którzy w porównaniu do ubegłorocznej olimpiady oraz startu na eliminacjach poprawili swoje wyniki przesuwając się o kilkanaście miejsc do góry. BRAWO !!!

Punktacja województw:
1. śląskie- 209,0
2. pomorskie- 139,0
3. zachodniopomorskie- 82,0
4. opolskie- 80,0
5. kujawsko- pomorskie- 74,0
6. warmińsko- mazurskie- 60,0
7. małopolskie- 54,0
8. łódzkie- 30,0
9. dolnośląskie- 10,0

Punktacja klubowa:
1. MKS Gdańsk- 139,0
2. KS Iskra Zabrze- 102,5
3. MKS Kusy Szczecin- 82,0
4. NTG Nysa- 80,0
5. BKSG Zawisza Bydgoszcz- 74,0
6. MKS PM Katowice- 72,5
7. UKS SMS Olsztyn- 60,0
8. TS Wisła Kraków- 50,0
9. UKS SP7 Łódź- 30,0
10. KG Radlin- 18,0
11. RKS Cukrownik Chybie- 16,0
12. AZS AWF Wrocław- 10,0
13. KS Korona Kraków- 4,0

Wyniki wieloboju kl. II, chłopcy (30.06.2013):
1. Górski Dominik (MKS Gdańsk) 80,250
2. Drążkowski Igor (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 79,183
2. Kaśkow Paweł (MKS Gdańsk) 79,183
4. Gierowski Dominik (MKS Gdańsk) 77,600
5. Izdebski Miłosz (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 75,750
6. Bejger Arkadiusz (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 75,383
7. Lewczuk Rafał (MKS Kusy Szczecin) 73,466
8. Garnczarek Kacper (MKS PM Katowice) 72,549
9. Teresiak Dominik (MKS Gdańsk) 71,566
10. Kozik Jakub (RKS Cukrownik Chybie) 70,850
11. Ossowski Arkadiusz (MKS Gdańsk) 70,816
12. Burkowski Dawid (MKS Gdańsk) 70,250
13. Niżnik Dawid (KG Radlin) 68,766
14. Bloch Adrian (MKS Gdańsk) 67,966
15. Wodziński Łukasz (UKS SP7 Łódź) 67,600
16. Jackowski Kewin (MKS Gdańsk) 67,066
17. Kondratowski Kornel (MKS Gdańsk) 66,800
18. Śliwa Piotr (KG Radlin) 66,766
19. Kalita Bartłomiej (MKS Gdańsk) 65,266
20. Fabiszak Paweł (MKS Kusy Szczecin) 64,682
21. Polaszek Piotr (MKS Gdańsk) 63,599
22. Wójtowicz Michał (MKS Kusy Szczecin) 63,516
23. Chrzan Łukasz (MKS Kusy Szczecin) 61,449
24. Dobryń Kamil (NTG Nysa) 56,166

Finał kl. II- ćwiczenia wolne, chłopcy (01.07.2013):
1. Górski Dominik (MKS Gdańsk) 14,900
2. Bejger Arkadiusz (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 13,600
3. Burkowski Dawid (MKS Gdańsk) 13,250
4. Lewczuk Rafał (MKS Kusy Szczecin) 12,825
5. Jackowski Kewin (MKS Gdańsk) 12,100
5. Garnczarek Kacper (MKS PM Katowice) 12,100
7. Wójtowicz Michał (MKS Kusy Szczecin) 12,000
8. Kalita Bartłomiej (MKS Gdańsk) 11,925

Finał kl. II- koń z łękami (01.07.2013):
1. Drążkowski Igor (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 13,900
2. Kozik Jakub (RKS Cukrownik Chybie) 12,525
3. Kaśkow Paweł (MKS Gdańsk) 12,475
4. Polaszek Piotr (MKS Gdańsk) 11,150
5. Bloch Adrian (MKS Gdańsk) 10,775
6. Teresiak Dominik (MKS Gdańsk) 10,450
7. Ossowski Arkadiusz (MKS Gdańsk) 10,350
8. Burkowski Dawid (MKS Gdańsk) 8,250

Finał kl. II- kółka (01.07.2013):
1. Bejger Arkadiusz (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 13,750
2. Izdebski Miłosz (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 13,550
3. Bloch Adrian (MKS Gdańsk) 13,050
4. Kaśkow Paweł (MKS Gdańsk) 13,025
5. Kalita Bartłomiej (MKS Gdańsk) 12,225
6. Teresiak Dominik (MKS Gdańsk) 11,825
7. Jackowski Kewin (MKS Gdańsk) 11,200
8. Dobryń Kamil (NTG Nysa) 11,000

Finał kl. II- skok, chłopcy (02.07.2013):
1. Górski Dominik (MKS Gdańsk) 14,5375
2. Lewczuk Rafał (MKS Kusy Szczecin) 14,1125
3. Wójtowicz Michał (MKS Kusy Szczecin) 13,5375
4. Chrzan Łukasz (MKS Kusy Szczecin) 13,4625
5. Śliwa Piotr (KG Radlin) 13,3375
6. Ossowski Arkadiusz (MKS Gdańsk) 13,300
7. Wodziński Łukasz (UKS SP7 Łódź) 13,225
8. Niżnik Dawid (KG Radlin) 12,925

Finał kl. II- poręcze, chłopcy (02.07.2013):
1. Garnczarek Kacper (MKS PM Katowice) 12,950
2. Kozik Jakub (RKS Cukrownik Chybie) 12,325
3. Gierowski Dominik (MKS Gdańsk) 12,200
4. Izdebski Miłosz (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 12,175
5. Niżnik Dawid (KG Radlin) 12,100
6. Kondratowski Kornel (MKS Gdańsk) 11,425
7. Polaszek Piotr (MKS Gdańsk) 11,300
8. Fabiszak Paweł (MKS Kusy Szczecin) 10,900

Finał kl. II- drążek (02.07.2013):
1. Gierowski Dominik (MKS Gdańsk) 13,300
2. Drążkowski Igor (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 13,025
3. Kondratowski Kornel (MKS Gdańsk) 11,675
4. Fabiszak Paweł (MKS Kusy Szczecin) 10,775
5. Śliwa Piotr (KG Radlin) 10,750
6. Wodziński Łukasz (UKS SP7 Łódź) 10,625
7. Chrzan Łukasz (MKS Kusy Szczecin) 9,925
8. Dobryń Kamil (NTG Nysa) 5,600

Wyniki wieloboju kl. III, chłopcy (30.06.2013):
1. Wroński Filip (NTG Nysa) 85,266
2. Pawlak Kacper (KS Iskra Zabrze) 83,250
3. Ludynia Marceli (MKS PM Katowice) 82,950
4. Kuglarz Karol (NTG Nysa) 82,566
5. Klóska Mateusz (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 82,466
6. Nowak Maciej (KS Iskra Zabrze) 81,499
7. Losa Robert (KS Iskra Zabrze) 80,950
8. Sidwa Michał (UKS SP7 Łódź) 79,766
9. Klepacz Maciek (KS Iskra Zabrze) 79,683
10. Daroszewski Mateusz (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 79,250
11. Siamro Patryk (NTG Nysa) 79,233
12. Losa Filip (KS Iskra Zabrze) 78,700
13. Wysocki Jan (MKS Gdańsk) 78,416
14. Wyrostek Eryk (UKS SP7 Łódź) 78,399
15. Blanik Kacper (KG Radlin) 77,816
16. Biernacki Aleks (KS Iskra Zabrze) 77,483
17. Wiszniewski Paweł (MKS Gdańsk) 77,366
18. Marzec Michał (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 77,350
19. Wręczycki Mateusz (KS Iskra Zabrze) 77,016
20. Polaczy Szymon (NTG Nysa) 76,999
21. Siwiński Daniel (MKS Gdańsk) 76,733
22. Kupczak Adrian (RKS Cukrownik Chybie) 76,666
23. Włodarczyk Marcin (KS Korona Kraków) 76,000
24. Kubiak Dawid (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 74,849
25. Cieślak Tomasz (MKS Kusy Szczecin) 73,866
26. Kurowski Andrzej (MKS Kusy Szczecin) 73,533
27. Lewandowski Jeremi (MKS Gdańsk) 73,100
28. Bodziony Bartosz (NTG Nysa) 73,083
29. Partyka Jakub (NTG Nysa) 72,232
30. Włodarczyk Roman (MKS Gdańsk) 71,716
31. Bober Michał (UKS SP7 Łódź) 71,216
32. Kempski Filip (MKS PM Katowice) 70,616

Finał kl. III- ćwiczenia wolne, chłopcy (01.07.2013):
1. Pawlak Kacper (KS Iskra Zabrze) 15,200
2. Wręczycki Mateusz (KS Iskra Zabrze) 14,125
3. Kuglarz Karol (NTG Nysa) 14,075
4. Nowak Maciej (KS Iskra Zabrze) 13,875
5. Lewandowski Jeremi (MKS Gdańsk) 13,725
6. Wysocki Jan (MKS Gdańsk) 13,650
7. Polaczy Szymon (NTG Nysa) 13,150
8. Losa Robert (KS Iskra Zabrze) 12,900

Finał kl. III- koń z łękami (01.07.2013):
1. Nowak Maciej (KS Iskra Zabrze) 13,525
2. Siwiński Daniel (MKS Gdańsk) 13,350
3. Marzec Michał (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 13,250
4. Ludynia Marceli (MKS PM Katowice) 12,925
5. Daroszewski Mateusz (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 12,650
6. Wysocki Jan (MKS Gdańsk) 12,625
7. Wyrostek Eryk (UKS SP7 Łódź) 12,575
8. Wiszniewski Paweł (MKS Gdańsk) 11,475

Finał kl. III- kółka (01.07.2013):
1. Klóska Mateusz (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 14,775
2. Marzec Michał (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 14,350
3. Kuglarz Karol (NTG Nysa) 13,950
4. Daroszewski Mateusz (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 13,750
5. Klepacz Maciek (KS Iskra Zabrze) 13,525
6. Siwiński Daniel (MKS Gdańsk) 13,125
7. Wiszniewski Paweł (MKS Gdańsk) 12,975
8. Cieślak Tomasz (MKS Kusy Szczecin) 12,750

Finał kl. III- skok, chłopcy (02.07.2013):
1. Klepacz Maciek (KS Iskra Zabrze) 14,4625
2. Pawlak Kacper (KS Iskra Zabrze) 14,275
2. Cieślak Tomasz (MKS Kusy Szczecin) 14,275
2. Siamro Patryk (NTG Nysa) 14,275
5. Losa Robert (KS Iskra Zabrze) 14,2625
6. Lewandowski Jeremi (MKS Gdańsk) 14,250
7. Bodziony Bartosz (NTG Nysa) 14,150
8. Wręczycki Mateusz (KS Iskra Zabrze) 14,1375

Finał kl. III- poręcze, chłopcy (02.07.2013):
1. Wroński Filip (NTG Nysa) 14,550
2. Klóska Mateusz (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 14,425
3. Ludynia Marceli (MKS PM Katowice) 13,800
4. Sidwa Michał (UKS SP7 Łódź) 12,600
5. Włodarczyk Marcin (KS Korona Kraków) 12,550
6. Losa Filip (KS Iskra Zabrze) 12,025
7. Blanik Kacper (KG Radlin) 12,000
8. Biernacki Aleks (KS Iskra Zabrze) 11,475

Finał kl. III- drążek (02.07.2013):
1. Siamro Patryk (NTG Nysa) 14,850
2. Sidwa Michał (UKS SP7 Łódź) 13,725
3. Wroński Filip (NTG Nysa) 13,500
4. Polaczy Szymon (NTG Nysa) 13,425
5. Losa Filip (KS Iskra Zabrze) 13,125
6. Kubiak Dawid (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 13,000
7. Wyrostek Eryk (UKS SP7 Łódź) 12,375
8. Włodarczyk Marcin (KS Korona Kraków) 11,850

Wyniki wieloboju kl. II, dziewczęta (30.06.2013):
1. Dronia Patrycja (MKS PM Katowice) 55,200
2. Czarkowska Karolina (NTG Nysa) 52,750
3. Bulanda Małgorzata (MKS PM Katowice) 51,900
4. Tokarek Zofia (TS Wisła Kraków) 51,000
5. Sarnowska Marta (UKS SMS Olsztyn) 50,350
6. Sarnowska Natalia (UKS SMS Olsztyn) 49,750
7. Fimińska Weronika (MKS Kusy Szczecin) 49,450
8. Janus Ewelina (UKS SMS Olsztyn) 49,250
9. Trocińska Natalia (MKS PM Katowice) 49,150
9. Borysławska Olga (AZS AWF Wrocław) 49,150
11. Kostuchowska Nikola (MKS PM Katowice) 48,750
12. Zielińska Gabriela (MKS Kusy Szczecin) 48,250
13. Ziętek Klaudia (MKS Kusy Szczecin) 47,450
14. Kowalczyk Anna (KS Iskra Zabrze) 47,250
15. Wolska Rozalia (NTG Nysa) 46,800
16. Rzeszotarska Daria (KS Iskra Zabrze) 46,550
17. Fułat Oktawia (NTG Nysa) 45,800
18. Pisarek Nikola (UKS SP7 Łódź) 44,750
19. Lisowiec Wiktoria (NTG Nysa) 43,750
20. Dmytrów Aneta (NTG Nysa) 42,440
21. Krzyżowska Nikola (NTG Nysa) 41,700
22. Król Gabriela (TS Wisła Kraków) 41,600
23. Batko Aleksandra (TS Wisła Kraków) 40,250
24. Wojtkiewicz Sandra (UKS SMS Olsztyn) 10,850

Finał kl. II- skok, dziewczęta (01.07.2013):
1. Sarnowska Natalia (UKS SMS Olsztyn) 13,3875
2. Janus Ewelina (UKS SMS Olsztyn) 12,7375
3. Fimińska Weronika (MKS Kusy Szczecin) 12,300
3. Czarkowska Karolina (NTG Nysa) 12,300
5. Trocińska Natalia (MKS PM Katowice) 12,2375
6. Kowalczyk Anna (KS Iskra Zabrze) 12,1625
7. Pisarek Nikola (UKS SP7 Łódź) 11,7125
8. Król Gabriela (TS Wisła Kraków) 11,1875

Finał kl. II- poręcze, dziewczęta (01.07.2013):
1. Dronia Patrycja (MKS PM Katowice) 12,800
2. Sarnowska Natalia (UKS SMS Olsztyn) 11,800
3. Bulanda Małgorzata (MKS PM Katowice) 11,733
4. Janus Ewelina (UKS SMS Olsztyn) 11,666
5. Sarnowska Marta (UKS SMS Olsztyn) 11,300
5. Borysławska Olga (AZS AWF Wrocław) 11,300
7. Wojtkiewicz Sandra (UKS SMS Olsztyn) 11,133
8. Zielińska Gabriela (MKS Kusy Szczecin) 9,033

Finał kl. II- równoważnia (02.07.2013):
1. Czarkowska Karolina (NTG Nysa) 15,125
2. Kostuchowska Nikola (MKS PM Katowice) 13,475
3. Tokarek Zofia (TS Wisła Kraków) 13,375
3. Ziętek Klaudia (MKS Kusy Szczecin) 13,375
5. Batko Aleksandra (TS Wisła Kraków) 12,875
6. Wolska Rozalia (NTG Nysa) 11,950
7. Kowalczyk Anna (KS Iskra Zabrze) 11,875
8. Fimińska Weronika (MKS Kusy Szczecin) 11,450

Finał kl. II- ćwiczenia wolne, dziewczęta (02.07.2013):
1. Dronia Patrycja (MKS PM Katowice) 16,166
2. Borysławska Olga (AZS AWF Wrocław) 14,533
2. Bulanda Małgorzata (MKS PM Katowice) 14,533
4. Kostuchowska Nikola (MKS PM Katowice) 14,233
5. Tokarek Zofia (TS Wisła Kraków) 14,100
6. Rzeszotarska Daria (KS Iskra Zabrze) 140
7. Batko Aleksandra (TS Wisła Kraków) 13,733
8. Trocińska Natalia (MKS PM Katowice) 13,433

Wyniki wieloboju kl. III, dziewczęta (30.06.2013):
1. Onuszko Jadwiga (TS Wisła Kraków) 63,350
2. Sikora Barbara (KS Iskra Zabrze) 63,200
3. Łuka Oliwia (KS Iskra Zabrze) 62,700
4. Dembowska Maja (MKS Gdańsk) 62,100
5. Szymska Oliwia (MKS Kusy Szczecin) 61,150
6. Kowalczyk Nikola (KS Iskra Zabrze) 61,000
7. Rosińska Kinga (MKS Kusy Szczecin) 60,700
8. Rajewska Zofia (UKS SMS Olsztyn) 60,300
9. Drelicharz Wanda (TS Wisła Kraków) 60,100
10. Hardyn Magda (TS Wisła Kraków) 59,800
11. Boraczyńska Agata (UKS SMS Olsztyn) 59,300
12. Orzeszek Aleksandra (NTG Nysa) 59,150
13. Rybarska Maja (NTG Nysa) 59,000
14. Jóźwiak Zofia (UKS SP7 Łódź) 57,950
15. Gniedziejko Zofia (MKS Gdańsk) 57,850
16. Plak Malwina (UKS SP7 Łódź) 57,000
17. Mrozek Natalia (NTG Nysa) 56,900
17. Antosiak Weronika (NTG Nysa) 56,900
19. Szerszeń Martyna (KS Iskra Zabrze) 56,650
20. Tułacz Aleksandra (TS Wisła Kraków) 56,550
21. Bukowska Natalia (MKS Kusy Szczecin) 56,500
22. Kowalczyk Iga (UKS SMS Olsztyn) 56,250
23. Sady Marta (KS Iskra Zabrze) 55,950
24. Macholak Martyna (KS Iskra Zabrze) 55,60
25. Sady Natalia (KS Iskra Zabrze) 54,450
26. Lewicka Julia (NTG Nysa) 54,350
27. Jeznach Dominika (UKS SMS Olsztyn) 53,450
28. Szymańska Natalia (TS Wisła Kraków) 52,000
29. Grzywocz Anna (KS Iskra Zabrze) 50,600
30. Grądys Wiktoria (KS Iskra Zabrze) 50,000
31. Król Alicja (NTG Nysa) 49,850
32. Szymańska Alicja (KS Iskra Zabrze) 49,800

Finał kl. III- skok, dziewczęta (01.07.2013):
1. Szymska Oliwia (MKS Kusy Szczecin) 13,825
2. Rajewska Zofia (UKS SMS Olsztyn) 13,8125
3. Boraczyńska Agata (UKS SMS Olsztyn) 13,550
3. Sikora Barbara (KS Iskra Zabrze) 13,550
5. Jóźwiak Zofia (UKS SP7 Łódź) 13,3875
6. Jeznach Dominika (UKS SMS Olsztyn) 13,150
7. Orzeszek Aleksandra (NTG Nysa) 13,025
8. Grądys Wiktoria (KS Iskra Zabrze) 12,8125

Finał kl. III- poręcze, dziewczęta (01.07.2013):
1. Onuszko Jadwiga (TS Wisła Kraków) 15,666
2. Drelicharz Wanda (TS Wisła Kraków) 15,100
3. Dembowska Maja (MKS Gdańsk) 14,900
4. Kowalczyk Nikola (KS Iskra Zabrze) 14,733
5. Rybarska Maja (NTG Nysa) 14,700
6. Łuka Oliwia (KS Iskra Zabrze) 14,666
7. Szymska Oliwia (MKS Kusy Szczecin) 14,566
8. Rosińska Kinga (MKS Kusy Szczecin) 13,600

Finał kl. III- równoważnia (02.07.2013):
1. Rosińska Kinga (MKS Kusy Szczecin) 16,475
2. Gniedziejko Zofia (MKS Gdańsk) 16,175
3. Kowalczyk Nikola (KS Iskra Zabrze) 16,125
3. Hardyn Magda (TS Wisła Kraków) 16,125
5. Onuszko Jadwiga (TS Wisła Kraków) 16,000
6. Sady Natalia (KS Iskra Zabrze) 15,775
7. Rybarska Maja (NTG Nysa) 14,425
8. Jóźwiak Zofia (UKS SP7 Łódź) 13,500

Finał kl. III- ćwiczenia wolne, dziewczęta (02.07.2013):
1. Sikora Barbara (KS Iskra Zabrze) 16,833
2. Drelicharz Wanda (TS Wisła Kraków) 16,500
3. Łuka Oliwia (KS Iskra Zabrze) 16,300
4. Dembowska Maja (MKS Gdańsk) 16,166
5. Rajewska Zofia (UKS SMS Olsztyn) 15,666
6. Hardyn Magda (TS Wisła Kraków) 15,233
7. Orzeszek Aleksandra (NTG Nysa) 14,966
8. Boraczyńska Agata (UKS SMS Olsztyn) 14,433OOM 2013 - KOMINIKAT KONCOWY  
  05-07 2013
  Łódzkie 2013
   
  OOM 2013 - KOMINIKAT KONCOWY


XIX OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH  ŁÓDZKIE 2013  
 

Uczniowski Klub Sportowy"SP7"Łódź w imieniu

Marszałka Województwa Łódzkiego zaprasza na:

 

XIX OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADE MŁODZIEŻY W GIMNASTYCE SPORTOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

   
 
 Mistrzostwa Juniorów
  10-06-2013
  Mistrzostwa Juniorów w Radlinie
   
 

08 czerwca 2013 roku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w gimnastyce sportowej. 22 zawodników w klasie III sportowej walczyło o Puchar Burmistrza Radlina. Uczestnikami byli zawodnicy z pięciu Klubów: NTG Nysa, KG Radlin, UKS SP7 Łódź, KS Korona, UKS Wieliczka. Nasz Klub reprezentowali: Eryk Wyrostek, który zajął V miejsce, Michał Sidwa - uplasował się tuż za Erykiem na VI lokacie oraz najmłodszy z ekipy Michał Bober wywalczył VII miejsce.

GRATULACJE !!!

 ZAWODY MMM KRAKÓW 2013
  04-06 2013
  Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek
   
  W dniach 31.05 - 2.06. 2013 roku w Krakowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek.W zawodach wzięło udział 49 zawodniczek z trzech Klubów: TS Wisła Kraków, Korona Kraków, UKS "SP7" Łódź. Reprezentantkami Klubów były zawodniczki z rocznika 2005, 2004, 2003. Najlepsza w wieloboju okazała się Skalska Kaja z TS Wisły Kraków. Nasza zawodniczka Oliwia Malinowska w wieloboju zajęła VIII miejsce natomiast Basia Kubińska została mistrzynią w finale na skoku zdobywajac złoty medal.

Po raz pierwszy w zawodach ogólnopolskich startowały nasze najmłodsze zawodniczki z klasy II szkolnej, które dzielnie walczyły o udany start.

Reprezentantki UKS "SP7" Łódź:

1. Oliwia Malinowska - VIII m. 
2. Wiktoria Tomaszewska - 24 m z wynikiem 51,166 pkt.
3. Kopczyńska Martyna - 25 m. z wynikiem 51,132 pkt.
4. Basia Kubińska - 28 m. z wynikiem 50,199 pkt.
5. Zuzia Zelonka - 35 m. z wynikiem 48,282 pkt.
6. Martyna Szplit - 41 m. z wynikiem 45,782 pkt.
7. Amelia Grzybowska - 42 m z wynikiem 45,516 pkt.
8. Oliwia Woźniak - 43 m. z wynikiem 45,349 pkt.
9. Julia Poselt - 45 m. z wynikiem 44,466 pkt.
10 Zuzia Rembowska - 47 m. z wynikiem 43,532 pkt.
11 Iza Jasińska - 48 m. z wynikiem 42, 349 pkt.
12 Zuzia Boruch- 49 m. z wynikiem 28, 533 pkt.

WSZYSTKIM DZIEWCZYNKOM GRATULUJEMY !!!

  EOOM
  20-05-2013
  Eliminacja do XIX OOM Łódzkie 2013 dziewcząt
   
  17-18.05 w Nysie odbyły się eliminacje gimnastyki sportowej kobiet do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich, która odbędzie się w Łodzi. 

 Kwalifikacje do Finału OOM, który obędzie się w Łodzi na początku lipca, uzyskały 24 najlepsze zawodniczki w wieloboju kl. II oraz 32 najlepsze w wieloboju kl. III.  W zawodach brała udział rekordowa liczba, ponad 100 zawodniczek z całej Polski.

Łódź reprezentowało dziewięc zawodniczek:w kl.II: Nikola Pisarek,Izabela Malczewska,w kl.III: Zosia Jóżwiak,Oliwia Kamer,Malwina Plak,Maja Śmiałkowska,Oliwia Markiewicz,Wiktoria Fałek,Kalina Kaczmarek.Pomimo wysokiego poziomu dziewczęta dzielnie walczyły, pokonując swoje słabości.

Do Finału OOM zakwalifikowały się trzy zawodniczki, jedna rezerwa.

Gratulacje !!!

Wyniki wieloboju kl. II (18.05.2013):
1. Dronia Patrycja (MKS PM Katowice) 55,133
2. Batko Aleksandra (TS Wisła Kraków) 51,699
3. Tokarek Zofia (TS Wisła Kraków) 50,999
4. Fimińska Weronika (MKS Kusy Szczecin) 50,283
5. Wojtkiewicz Sandra (UKS SMS Olsztyn) 50,066
6. Czarkowska Karolina (NTG Nysa) 49,666
7. Bulanda Małgorzata (MKS PM Katowice) 49,45
8. Janus Ewelina (UKS SMS Olsztyn) 49,416
9. Trocińska Natalia (MKS PM Katowice) 49,366
10. Sarnowska Marta (UKS SMS Olsztyn) 48,917
11. Ziętek Klaudia (MKS Kusy Szczecin) 48,783
12. Sarnowska Natalia (UKS SMS Olsztyn) 47,799
13. Wolska Rozalia (NTG Nysa) 46,783
14. Kostuchowska Nikola (MKS PM Katowice) 46,7
15. Fułat Oktawia (NTG Nysa) 46,516
16. Kowalczyk Anna (KS Iskra Zabrze) 46,366
17. Rzeszotarska Daria (KS Iskra Zabrze) 46,267
18. Borysławska Olga (AZS AWF Wrocław) 46,099
19. Zielińska Gabriela (MKS Kusy Szczecin) 45,316
20. Lisowiec Wiktoria (NTG Nysa) 44,55
21. Dmytrów Aneta (NTG Nysa) 44,466
22. Krzyżowska Nikola (NTG Nysa) 43,883
23. Król Gabriela (TS Wisła Kraków) 43,716
24. Pisarek Nikola (UKS SP7 Łódź) 43,333
...
25. Malczewska Iza (UKS SP7 Łódź) 43,133
26. Szemplińska Martyna (UKS SMS Olsztyn) 42,666
27. Kowalczyk Sara (UKS SMS Olsztyn) 42,317
28. Rożek Sandra (UKS SMS Olsztyn) 41,933
28. Kopcisz Milena (NTG Nysa) 41,933
30. Kłak Aleksandra (TS Wisła Kraków) 41,783
31. Jeznach Gabriela (UKS SMS Olsztyn) 41,5
32. Kalemba Jessica (TS Wisła Kraków) 38,633
33. Stróżykowska Aleksandra (KS Iskra Zabrze) 37,5
34. Kmieć Justyna (KS Korona Kraków) 35,783
35. Rogoż Barbara (KS Korona Kraków) 35,35
36. Wycisk Agnieszka (KS Iskra Zabrze) 35,266
37. Zakrzewska Maja (KS Korona Kraków) 34,617
38. Żątowska Wera - Maria (KS Korona Kraków) 34,516
38. Włodek Wiktoria (KS Korona Kraków) 34,317

Wyniki wieloboju kl. III (18.05.2013):
1. Kowalczyk Nikola (KS Iskra Zabrze) 62,8
2. Łuka Oliwia (KS Iskra Zabrze) 62,05
3. Onuszko Jadwiga (TS Wisła Kraków) 61,883
4. Orzeszek Aleksandra (NTG Nysa) 61,516
5. Dembowska Maja (MKS Gdańsk) 60,733
6. Szymska Oliwia (MKS Kusy Szczecin) 60,533
7. Drelicharz Wanda (TS Wisła Kraków) 59,966
8. Boraczyńska Agata (UKS SMS Olsztyn) 59,75
9. Rajewska Zofia (UKS SMS Olsztyn) 59,667
10. Sikora Barbara (KS Iskra Zabrze) 59,45
11. Mrozek Natalia (NTG Nysa) 58,85
12. Hardyn Magda (TS Wisła Kraków) 58,816
13. Rybarska Maja (NTG Nysa) 58,199
14. Rosińska Kinga (MKS Kusy Szczecin) 57,233
15. Antosiak Weronika (NTG Nysa) 57,133
16. Macholak Martyna (KS Iskra Zabrze) 57,083
17. Bukowska Natalia (MKS Kusy Szczecin) 56,417
18. Gniedziejko Zofia (MKS Gdańsk) 56,283
19. Sady Marta (KS Iskra Zabrze) 55,949
20. Szerszeń Martyna (KS Iskra Zabrze) 55,4
21. Sady Natalia (KS Iskra Zabrze) 55,283
22. Lewicka Julia (NTG Nysa) 55,249
23. Grądys Wiktoria (KS Iskra Zabrze) 54,75
24. Szymańska Natalia (TS Wisła Kraków) 54,666
25. Szymańska Alicja (KS Iskra Zabrze) 54,466
26. Łojewska Aleksandra (UKS SMS Olsztyn) 54,2
27. Plak Malwina (UKS SP7 Łódź) 53,966
28. Jóźwiak Zofia (UKS SP7 Łódź) 53,933

29. Kowalczyk Iga (UKS SMS Olsztyn) 53,917
30. Jeznach Dominika (UKS SMS Olsztyn) 53,283
31. Król Alicja (NTG Nysa) 52,433
32. Grzywocz Anna (KS Iskra Zabrze) 51,933
...
33. Tułacz Aleksandra (TS Wisła Kraków) 51,566
34. Wilczek Wiktoria (KS Iskra Zabrze) 51,416
35. Kamer Oliwia (UKS SP7 Łódź) 49,35
36. Anusz Alicja (NTG Nysa) 49,066
37. Jurek Zuzanna (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 48,05
38. Śmiałkowska Maja (UKS SP7 Łódź) 47,933
39. Chorzewska Milena (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 47,466
40. Więcławska Wiktoria (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 47,233
41. Wójcik Marcelina (KS Korona Kraków) 46,783
42. Janiszewska Liwia (MKS Kusy Szczecin) 46,4
43. Tabaczewska Julia (MKS Kusy Szczecin) 46,233
44. Bogusz Marta (MKS Kusy Szczecin) 45,5
45. Brudny Zuzanna (TS Wisła Kraków) 45,4
46. Markiewicz Oliwia (UKS SP7 Łódź) 44,95
47. Palińska Paulina (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 43,066
48. Dłużeń Anita (NTG Nysa) 43,033
49. Kowalska Laura (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 42,699
50. Maciejowska Wiktoria (KS Korona Kraków) 41,617
51. Fałek Wiktoria (UKS SP7 Łódź) 41,583
52. Dziedzic Martyna (TS Wisła Kraków) 40,35
53. Machaczek Nikola (NTG Nysa) 40,25
54. Jarosz Karolina (TS Wisła Kraków) 39,283
55. Mierzwiak Klaudia (NTG Nysa) 38,65
56. Królak Roksana (MKS Kusy Szczecin) 38,6
57. Puzia Oliwia (NTG Nysa) 36,783
58. Winiarska Julia (NTG Nysa) 36,75
59. Wiśniecka Karolina (KS Korona Kraków) 36,617
60. Dunaj Jowita (NTG Nysa) 35,816
61. Kaczmarek Kalina (UKS SP7 Łódź) 33,583
62. Król Martyna (KS Korona Kraków) 33
63. Nelhibel Liliana (TS Wisła Kraków) 31,6
64. Dziedzic Aleksandra (KS Korona Kraków) 0EOOM
  30-04-2013
   Eliminacja do XIX OOM Łódzkie 2013 chłopców
   
  27 kwietnia w Nysie odbyły się eliminacje w gimnastyce sportowej mężczyzn do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2013. W klasie II do Finału OOM, który odbędzie się w Łodzi zakwalifikowało się 24 zawodników. Najlepszym wśród nich był Paweł Kaśkow (MKS Gdańsk).
W młodszej kategorii wiekowej, czyli w gimnastycznej III klasie sportowej do Łodzi pojedzie pierwszych 32 zawodników z wieloboju. Liderem ten konkurencji w eliminacjach został zawodnik gospodarzy- Filip Wroński (NTG Nysa).
Nasz Klub reprezentowało pięciu zawodników: Wodziński Łukasz, Sidwa Michał, Wyrostek Eryk, Bederski Marek, Bober Michał. Zakwalifikowało się czterech zawodników. Gratulacje !!!

Wyniki wieloboju kl. II (27.04.2013):
1. Kaśkow Paweł (MKS Gdańsk) 77,266
2. Drążkowski Jakub (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 76,866
3. Bejger Arkadiusz (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 75,933
4. Górski Dominik (MKS Gdańsk) 74,866
5. Gierowski Dominik (MKS Gdańsk) 74,300
6. Bloch Adrian (MKS Gdańsk) 72,599
7. Izdebski Miłosz (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 72,300
8. Garnczarek Kacper (MKS PM Katowice) 71,9
9. Lewczuk Rafał (MKS Kusy Szczecin ) 69,633
10. Burkowski Dawid (MKS Gdańsk) 69,566
11. Kozik Jakub (RKS Cukrownik Chybie) 68,733
12. Teresiak Dominik (MKS Gdańsk) 68,283
13. Ossowski Arkadiusz (MKS Gdańsk) 67,766
14. Śliwa Piotr (KG Radlin) 67,132
15. Fabiszak Paweł (MKS Kusy Szczecin ) 65,666
16. Jackowski Kewin (MKS Gdańsk) 65,400
17. Wójtowicz Michał (MKS Kusy Szczecin ) 65,233
18. Wodziński Łukasz (UKS SP7 Łódź) 64,566
19. Kondratowski Kornel (MKS Gdańsk) 63,866
20. Chrzan Łukasz (MKS Kusy Szczecin ) 63,833
21. Kalita Bartłomiej (MKS Gdańsk) 63,799
22. Niżnik Dawid (KG Radlin) 62,999
23. Polaszek Piotr (MKS Gdańsk) 62,600
24. Dobryń Kamil (NTG Nysa) 62,100


Wyniki wieloboju kl. III (27.04.2013):
1. Wroński Filip (NTG Nysa) 83,700
2. Daroszewski Mateusz (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 83,433
3. Maciek Nowak (KS Iskra Zabrze) 83,082
4. Siamro Patryk (NTG Nysa) 82,483
5. Kacper Pawlak (KS Iskra Zabrze) 81,433
6. Robert Losa (KS Iskra Zabrze) 81,166
7. Kuglarz Karol (NTG Nysa) 80,666
8. Klóska Mateusz (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 80,233
9. Filip Losa (KS Iskra Zabrze) 79,466
10. Sidwa Michał (UKS SP7 Łódź) 79,166
11. Polaczy Szymon (NTG Nysa) 79,100
12. Siwiński Daniel (MKS Gdańsk) 78,882
13. Aleks Biernacki (KS Iskra Zabrze) 78,133
14. Marzec Michał (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 78,066
15. Wyrostek Eryk (UKS SP7 Łódź) 78,000
16. Maciek Klepacz (KS Iskra Zabrze) 77,583
17. Ludynia Marcel (MKS PM Katowice) 77,166
18. Mateusz Wręczycki (KS Iskra Zabrze) 77,133
19. Cieślak Tomasz (MKS Kusy Szczecin ) 76,600
20. Wiszniewski Paweł (MKS Gdańsk) 76,533
21. Wysocki Jan (MKS Gdańsk) 76,532
22. Kubiak Dawid (BKSG Zawisza Bydgoszcz) 76,300
23. Bodziony Bartosz (NTG Nysa) 75,333
23. Kupczak Adrian (RKS Cukrownik Chybie) 75,333
25. Włodarczyk Marcin (KS Korona Kraków) 74,899
26. Lewandowski Jeremi (MKS Gdańsk) 74,766
27. Włodarczyk Roman (MKS Gdańsk) 74,233
28. Blanik Kacper (KG Radlin) 74,166
29. Bober Michał (UKS SP7 Łódź) 73,833
30. Partyka Jakub (NTG Nysa) 73,433
31. Kempski Filip (MKS PM Katowice) 73,432
32. Kurowski Andrzej (MKS Kusy Szczecin ) 73,366WYNIKI  MMM  ŁÓDŹ
  15-04-2013
  Wyniki Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
   
 

 W dniach 13 - 14 kwietnia na sali MOSIR-u mieszczącej się przy ulicy Karpackiej 61 w Łodzi odbyły sie Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (strefa A). W zawodach tych brało udział 32 zawodników z trzech klubów: MKS Kusy Szczecin, BKSG Zawisza Bydgoszcz oraz UKS SP7 Łódź. Mistrzem zawodów okazał się Oskar Janowski z Bydgoszczy. Pierwszych dwunastu najlepszych zawodników z wieloboju zakwalifikowało sie do Finału Miedzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbęda się na jesień tego roku.

WYNIKI WIELOBOJU

I m. Janowski Oskar BKSG "Zawisza" Bydgoszcz

II m. Prawucki Bartosz MKS KUSY Szczecin

III m. Przetakiewicz Bartosz BKSG "Zawisza" Bydgoszcz

IV m. Miśkiewicz Olaf MKS KUSY Szczecin

V m. Białowąs Oliwier BKSG "Zawisza" Bydgoszcz

VI m. Jędrzejewski Franciszek MKS KUSY Szczecin

VII m. Chmielewski Piotr MKS KUSY Szczecin

VIII m. Fortuna Michał UKS SP-7 Łódź

IX m. Pyzio Dawid MKS KUSY Szczecin

X m. Dorenda Aleks MKS KUSY Szczecin

XI m. Kurowski Jakub MKS KUSY Szczecin

XII m. Wojciechowski Eryk MKS KUSY Szczecin

W drugim dniu zawodów odbyły sie finały na poszczególnych przyrządach.

W finałach nasi zawodnicy zdobyli:

ćw. wolne - brązowy medal Bartek Banasiak, V m Michał Fortuna, VII m. Robert Dzierzbicki
grzybek - złoty medal Filip Zwierz, srebrny medal Staś Rafalski, brązowy medal Wiktor Rubin, VI m. Michał Fortuna
kólka - VII m Maciej Krzysiak
skok - V m. Bartek Banasiak, VI m.Staś Rafalski, VII m. Mateusz Kaleta, VIII m. Filip Zwierz
poręcze - VI m. Wiktor Rubin
drążek - VIII m. Oskar Misiak

GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM !!!


MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
  zawody ogólnopolskie w gimnastyce sportowej chłopców
 
   
 

ZAPRASZAMY !!!

 na zawody ogólnopolskie w gimnastyce sportowej chłopców

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

ŁÓDŹ, dn.13 – 14.04.2013 r.

sala MOSiR ul. Karpacka 61 Łódź

PROGRAM ZAWODÓW

13.04.2013 /sobota/ - wielobój
godz. 9.00 – 9.30 – rozgrzewka ogólna
godz. 9.30 – 10.30 – rozgrzewka kontrolowana na przyrządach
(po 10 min na przyrządzie, drużyna o 1 przyrząd dalej)

godz. 10.30 OFICJALNE OTWARCIE ZAWODÓW
godz. 10.40 – 13.40 - wielobój klasy młodzieżowej
ok. godz. 14.00 – ogłoszenie wyników zawodów 

14. 04. 2013 /niedziela/ - finały
godz. 8.30 – 9.00 – rozgrzewka ogólna 
godz. 9.00 – 10.00 – rozgrzewka na przyrządach (po 10 minut na przyrządzie)
godz. 10.00 – 12.30 – finały na poszczególnych przyrządach
ok. godz. 13.00 dekoracja finałów i punktacji klubowej

 

 
SPRAWOZDANIE Z WALNEGO ZEBRANIA
  28-03-2013
  SPRAWOZDANIE Z WALNEGO ZEBRANIA SPRAWOZDAWCZEGO   
   
  SPRAWOZDANIE Z WALNEGO ZEBRANIA
SPRAWOZDAWCZEGO CZŁONKÓW 
UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO „SP 7”

 

1. Otwarcie zebrania i wybór Przewodniczącego zebrania.
Zebranie odbyło się w dniu 25 marca 2013 roku. W związku braku kworum w pierwszym terminie zebranie rozpoczęło się w drugim terminie (o godzinie 16.45). W Walnym Zebraniu uczestniczyło 14 osób według listy obecności dołączonej do protokołu, wszyscy z czynnym prawem głosu.
Zebranie otworzyła Prezes Zarządu Agnieszka Rembowska, która powitała wszystkich zgromadzonych. Następnie zaproponowała swoja osobę na Przewodniczącą Zebrania. Innych kandydatur nie zgłoszono. Walne jednogłośnie wybrało p. Agnieszkę Rembowską na Przewodniczącą zebrania, który od tej chwili prowadziła zebranie.
2. Wybór protokolanta zebrania.. 
Przewodnicząca Zebrania zaproponowała kandydaturę p. Ewy Kocińskiej na Protokolanta zebrania. Innych kandydatur nie zgłoszono. Walne jednogłośnie wybrało p. Ewę Kocińską na Protokolanta zebrania.
3. Przyjęcie porządku obrad.
Przewodnicząca Zebrania przeczytała porządek obrad. Z sali nie zgłoszono żadnych uwag do porządku obrad. Walne przyjęto go jednogłośnie.
4. Zatwierdzenie składów Komisji.
Przewodnicząca zebrania odczytała obowiązki Komisji Skrutacyjno – Mandatowej i zaproponowała skład Komisji: p. Jolantę Andrzejewską, p. Andrzeja Gawryluka. Innych kandydatur nie zgłoszono. Walne Zebrania Klubu jednogłośnie wybrało skład Komisji: p. Jolantę Andrzejewską, p. Andrzeja Gawryluka. 
Przewodnicząca zebrania odczytała obowiązki Komisji Uchwał i Wniosków 
i zaproponowała skład Komisji: p. Danutę Maciejewską, p. Joannę Micielską. Innych kandydatur nie zgłoszono. Walne jednogłośnie wybrało Komisję Uchwał i Wniosków w składzie: p. Danutę Maciejewską, p. Joannę Micielską.
5. Przedstawienie stosownych sprawozdań.
Prezes Agnieszkę Rembowską przedstawiła sprawozdanie merytoryczne i sportowe z działalności Klubu za rok 2012. Po odczytaniu sprawozdań odbyła się dyskusja.
Przewodnicząca Zebrania zgłosiła wniosek o przyjęcie sprawozdania 
z działalności władz Zarządu. Walne w głosowaniu jawnym jednogłośnie zatwierdziło przedstawione sprawozdanie (uchwała nr 1/2013).

 Główna Księgowa Klubu Jolanta Andrzejewska przedstawiła zebranym bilans roczny za rok 2012. Po odczytaniu sprawozdania odbyła się dyskusja. Przewodnicząca zebrania zgłosiła wniosek o przyjęcie bilansu rocznego za rok 2012. Walne w głosowaniu jawnym jednogłośnie zatwierdziło przedstawione sprawozdanie (uchwała nr 2/2013).
Podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczego Uczniowskiego Klubu Sportowego „SP7” Przewodniczący Komisji Rewizyjnej odczytał sprawozdanie Komisji Rewizyjnej (protokół dołączony do sprawozdania).
6. Udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi.
Przewodnicząca Zebraniadała pod głosowanie wniosek Komisji Rewizyjnej 
o udzielenie absolutorium Zarządowi Uczniowskiego Klubu Sportowego „SP7”. Walne w głosowani jawnym jednogłośnie zatwierdziło przedstawiony wniosek (uchwała nr 3/2013).
7. Prezes przedstawiła i omówiła plan pracy i założenia programowe na rok 2013:
Plan pracy i założenia programowe na rok 2013:

- systematyczna organizacja szkolenia sportowego dziewcząt i chłopców w zakresie gimnastyki sportowej (udział w konkursach organizowanych przez UMŁ Wydział Sportu)

- !!! szukanie dodatkowych środków na szkolenie sportowe spoza budżetu miejskiego; 

- przygotowanie i udział dziewcząt i chłopców w zawodach według kalendarza klubowego i Polskiego Związku Gimnastycznego na rok 2013;

- !!! organizacja Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - 12-14.04.2013

- !!! współpraca z ŁFS przy organizacji XIX OOM - województwo Łódzkie;

- organizacja cyklicznych Zawodów Gimnastycznych „Mikołajki 2013” (grudzień 2013);

- kontynuacja współpracy z ŁFS;

- organizacja obozu ogólnorozwojowego w II połowie sierpnia 2013 r.;

- kontynuacja działań wynikających z funkcjonowania Klubu (badania, ubezpieczenia, przedłużenia licencji zawodnikom i trenerom, opłaty sponsorów składek członkowskich sponsorów PZG, ŁFS i MSZS)

- pozyskiwanie sponsorów na w/w cele.

Walne zebranie jednogłośnie zatwierdziło plan pracy Zarządu na rok 2013/2014 (uchwała nr 4/2013)
8. Dyskusja i wolne wnioski
Prezes Agnieszka Rembowska przedstawiła nowy system płacenia składek członkowskich dla poszczególnych grup zawodników trenujących gimnastykę sportową. Walne podjęła dyskusje na ten temat i zdecydowało, że:

- Obecni zawodnicy, którzy są członkami Klubu z klasy młodzieżowej (kl. II, III szkolna) z dniem 1 kwietnia 2013 roku opłacają składkę członkowską w wysokości 40 zł na miesiąc.

- Od 1 września 2013 roku składki członkowskie będą opłacać wszystkie dzieci z klas I – III trenujące gimnastykę sportową

- dla Pierwszego Kroku Gimnastycznego (kl.I szkolna) wysokość składki będzie wynosić 40 zł na miesiąc + wpisowe ustalone wcześniejsza uchwałą;

- dla klasy młodzieżowej (kl. II i III szkolna) wysokość składki wynosić będzie 40 zł na miesiąc;

- dla klasy III, II, I sportowej wysokość składki wynosić będzie 20 zł na miesiąc (zawodnicy ze składki rocznej przechodzą na składkę miesięczną z dniem 1 września 2013 roku.)
Członkowie zwyczajni (nie zawodnicy) opłacają składkę członkowską w wysokości 60 zł na rok.
Rodzice dzieci trenujących maja być powiadomieni o zmianach składek członkowskich na zebraniach z rodzicami w kwietniu i maju.
Poprzez głosowanie jawne Walne zatwierdziło jednogłośnie przyjęcie nowych stawek składek dla poszczególnych grup zawodników trenujących gimnastykę sportową (uchwała nr 5/2013)
W trakcie dyskusji Komisja Uchwał i Wniosków sporządziła następujące wnioski do realizacji dla nowego Zarządu:
Zwiększenie promocji gimnastyki sportowej w środowisku lokalnym (np. podczas organizowanych imprez ogólnopolskich).
Promocja i gratyfikacja najlepszych zawodników (np. apele szkolne, gazetka szkolna, strona internetowa Klubu itp.) w miarę pozyskiwania środków przez Klub.
Organizowanie spotkań trenerów celem polepszenia systemu szkolenia sportowego.
Poprzez głosowanie jawne Walne zatwierdziło jednogłośnie wnioski do realizacji dla Zarządu (uchwała 6/2013) .
9. Podczas posiedzenia Walnego Zebrania podjęto uchwały:

§ Uchwała nr 1/2013 o przyjęciu sprawozdania merytorycznego za rok 2012.

§ Uchwała nr 2/2013 o przyjęciu bilansu rocznego za rok 2012 Uczniowskiego Klubu Sportowego „SP 7”.

§ Uchwała nr 3/2013 o udzielenie absolutorium Zarządowi Uczniowskiego Klubu Sportowego „SP 7"

§ Uchwała nr 4/2013 o przyjęciu planu pracy i założeń programowych na rok 2013.

§ Uchwała nr 5/2013 o przyjęciu zmian w wysokości opłat składek członkowskich..

§ Uchwała nr 6/2013 o przyjęciu wniosków do realizacji przez Zarząd.

Uchwały wchodzą w życie z dniem podjęcia.
Na zakończenie spotkania Prezes Klubu Agnieszka Rembowska podziękowała zebranym za udział w spotkaniu Na tym zakończono i zamknięto zebranie.
Według statutu Uczniowskiego Klubu Sportowego „SP7” następne Walne Zebranie Sprawozdawcze przewidziane jest za rok.OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODOŚCI 
  26-03-2013
  Ogólnopolski Turniej Młodości w kl. III i II kobiet 
   
 

 W dniach 22 - 24.03.2013 w Nysie odbył się Ogólnopolski Turniej Młodości w kl. III i II. Zawody te otworzyły sezon startowy dla dziewcząt. Nasz Klub reprezentowały dziewczęta: Zosia Jóźwiak, Oliwia Kamer i Malwina Plak w kl. III; Izabella Malczewska i Nikola Pisarek w kl. II.

W klasie III uczestniczyło 42 zawodniczki z ośmiu Klubów z całej Polski. Nasze zawodniczki uplasowały się na miejscach: Zosia Jóżwiak 19, Malwina Plak 22 oraz Oliwia Kamer 26.

W kl. II Iza i Nikola w wieloboju zajęły 13 i 15 miejsce oraz uzyskały po dwa finały na przyrządach. Iza Malczewska na skoku zajęła VI miejsce, na równoważni VII miejsce. Nikola Pisarek na skoku i cwiczeniach wolnych uplasowała się na ósmej lokacie.

BRAWO !!!


TM-Nysa 2013-wyniki...doc

TM-Nysa 2013finały-wyniki...doc

 

 SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI KLUBU
  18-03-2013
  Sprawozdanie z działalności klubu za rok 2012 
   
 

 

Sprawozdanie z działalności.doc

Sprawozdanie finansowe za 2012 docWALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE
  10-03-2013
  WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE 
   
 

 Zarząd UKS "SP7", zawiadamia, że działając na podstawie § 17 Statutu Uczniowskiego Klubu Sportowego „SP7” w dniu 25.03.2013 roku, zwołuję

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO „SP7”

MIEJSCE: Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi
GODZINA: 15.30 I termin, 15.45 II termin.

Z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie zebrania przez prezesa Zarządu Klubu:
2. Wybór przewodniczącego i sekretarza zebrania.
3. Przyjęcie porządku i regulaminu obrad.
4. Wybory komisji walnego zebrania:
         § Mandatowa-skrutacyjna 
         § Uchwał i wniosków 
5. Sprawozdanie merytoryczne i finansowe Klubu za 2012 rok.
6. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za rok 2012.
7. Dyskusja.
8. Udzielenie absolutorium Zarządowi za okres sprawozdawczy.
9. Przyjęcie planu działalności i planu finansowego na rok 2013.
10 Wolne wnioski.
11 Podjęcie uchwał i wniosków do realizacji.
12 Zakończenie zebrania.

Zapraszamy serdecznie członków Klubu oraz wszystkie osoby zainteresowane.

Zarząd UKS „SP7”Obóz zimowy w Murzasichle 
  20-02-2013
  W dniach 09.02.2013 - 16.02.2013 roku odbyło się zgrupowanie sportowe w Murzasichle.
   
 

W dniach 09.02.2013 - 16.02.2013 roku odbyło się zgrupowanie organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy "SP7" na, którym zawodnicy/czki naszego Klubu mogli wykorzystać swoje umiejętności gimnastyczne w rekreacyjnej jeździe na nartach. Głównym celem obozu było zapewnienie przyjemnego, zdrowego i bezpiecznego wypoczynku. Codzienne zajęcia dydaktyczne pozwoliły dzieciom poznać i doskonalić umiejętności jazdy po "białym puchu". Zajęcia z narciarstwa odbywały się na stokach: w Murzasichle oraz w Małym Cichym. Oprócz zajęć narciarskich dzieci mogły kształtować swoja wytrzymałość ogólna poprzez spacery po górach. Dla uczestników obozu zorganizowano także ognisko z pieczeniem kiełbasek. Każdy najadł się do syta. Wybraliśmy się również do Bukowiny Tatrzańskiej gdzie skorzystaliśmy z basenów termalnych. Było fantastycznie !!!

 Zakończono testy grupy naborowej...
  14-01-2013
  W styczniu zakończył się nabór do klasy I sportowej
   
 

W styczniu zakończył się nabór do klasy I sportowej ( rok szkolny 2013/2014) o profilu gimnastyka sportowa. Dziewczęta i chłopcy, którzy przeszli pozytywnie testy będą uczestniczyć w dalszym szkoleniu gimnastycznym.

W przypadku rezygnacji dziecka zakwalifikowanego do klasy I sportowej miejsce zajmuje osoba z rezerwy, dlatego rodziców dzieci zakwalifikowanych prosimy o niezwłoczne potwierdzenie dziecka w klasie I sportowej.

Lista dziewcząt:

1. Zubrzycka Marta

2. Graczyk Gabriela

3. Skowrońska Natalia

4. Grzybowska Hanna

5. Kowalska Marysia

6. Kormoniak Oliwia

7. Ostrowska Aleksandra

8. Czekalska Liliana

9. Zubrzycka Natalia

10. Kawa Amelia

11. Skubała Gabrysia

12. Puzdel Amelia

Rezerwa

1. Linke Oliwia

2. Mikuła Wiktoria

 

Lista chłopców:

1. Borowski Jan

2. Dałek Szymon

3. Rembowski Marcel

4. Wawrzyniak Konrad

5. Kostrzewski Bartek

6. Kustrzycki Nikolas

7. Maciejewski Miłosz

8. Zwoliński Szymon

9. Justyński Jakub

10. Koroch Krystian

11. Smus Michał

12. Gostyński Paweł

Rezerwa

1. Marzec Bartosz

2. Mozga Andrzej

 

Wyniki sprawdzianu dziewczynek z grupy naborowej do klasy I sportowej 

(w roku szkolnym 2013/2014)

 
temat
  data
  podtemat
   
  treść

Nasza Szkoła... 
Kalendarium...
Nasi Sponsorzy...mini galeria


 
Copyright (c)2012 Uczniowski Klub Sportowy "SP7" Łódź
Niedziela, 16 Czerwiec 2024r.        Użytkownicy Online: 1